Roma Bus

Przewozy osobowe

Celem podróży wielu Polaków jest Francja. Wyjeżdżają tam nie tylko w celach rozrywkowych (głównie do Paryża), ale także, aby odwiedzić swoich bliskich oraz pracować. Tysiące z nich mieszka tam od wielu lat na stałe.

Busy do Francji

Z myślą o takich podróżnych powstała nasza firma, która od wielu lat oferuje komfortowe przewozy osobowe do Francji. Udostępniane są bardzo wygodne, nowoczesne busy do Francji - podróż w nich jest samą przyjemnością!

Transport osobowy do Francji odbywa się w stałe, określone dni tygodnia - dzięki czemu każdy podróżny z wyprzedzeniem może perfekcyjnie zaplanować całą swoją podróż do tego kraju.

Mała liczba współpasażerów, dużo miejsca dla każdego podróżującego oraz elastyczne godziny wyjazdu - są to główne czynniki, opisujące oferowane przewozy osobowe do Francji. Busy i autokary wyjeżdżają z różnych rejonów Polski, dlatego z pewnością każdy znajdzie idealną opcję i szybką opcję dla siebie. Podróż przebiega w ekspresowym tempie. Nad jej bezpieczeństwem czuwają doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają europejskie trasy. Busy do Francji to wygodne i nowoczesne pojazdy, spełniające wszelkie najpotrzebniejsze normy. Transport osobowy do Francji odbywa się systematycznie, parę razy w tygodniu.

concordbus.pl

Busy do Francji

Komfortowe busy do Francji wyjeżdżające z różnych, większych miast Polski. Podróż odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Nadzorowana jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy pokonali już wiele europejskich, długich tras.

Transport osobowy do Francji oferowany jest w atrakcyjnych przedziałach cenowych. Możliwy jest również przewóz paczek i dodatkowych pakunków.

Wybierana jest najbardziej optymalna trasa, z której każdy podróżujący będzie w pełni zadowolony.
Przewozy osobowe do Francji to rozwiązanie dla osób, które chciałyby zaoszczędzić trochę pieniędzy - na przykład na biletach lotniczych.

  • Busy do Francji,
  • Przewozy paczek i przesyłek,
  • Komfortowa podróż,
  • Bezpieczeństwo i gwarancja jakości,
  • http://concordbus.pl